logo
my.aoh.ir
سولات متداول
بیمه مسافرتی
رزرو هتل
cip
رزرو بلیط
پکیج مسافرتی
رزرو همکاران

شرکت بین المللی خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آدم و حوا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آدم و حوا در سال 1381 با هدف ارائه خدمات نوین به مسافران داخلی و خارجی تأسیس گردید و فعالیت خود را  آغاز نمود.

 این شرکت با کادری مجرب و آموزش دیده در حوزه تورهای داخلی و خارجی، رزرواسیون هتل و صدور بلیط های داخلی و خارجی، راهنمایان تور، ترانسفر فرودگاهی و... فعالیت می کند.

 در تمام سالهای فعالیت، هدف ارائه خدمات نوین گردشگری با کیفیتی برتر و در سطح بین المللی در جهت رضایت مندی مسافرین بوده و در این راستا جهت بالابردن ظرفیت پروازهای چارتری و جذب مسافرین بیشتر در یک دوره 5 ساله نسبت به افزایش آن به بیش از 10 برابر ظرفیت اولیه اقدام نموده است.

 بررسی مسیرهای جدید پروازی، مقاصد جدید گردشگری و سیاحتی و بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده، رویکرد اصلی این شرکت جهت دستیابی به هدف افزایش رضایتمندی مسافرین ثابت بوده است.

 بررسی و گزینش بهترین کارگزاران در هر کشور جهت ارائه بالاترین کیفیت به مسافرین و انتخاب ایرلاین های موفق و بهترین راهنمایان تور نیز از دیگر اقدامات این شرکت برای جلب رضایت مسافرین می باشد.

 از دیگر اقدامات این شرکت می توان به پوشش بیمه ای مسافرین اشاره نمود که شامل کلیه مسافرین گردیده و آرامش خیال را در سفر برایشان فراهم می نماید.

 اطلاع رسانی از طریق سایت اینترنتی به مخاطبین و آموزش مستمر کارکنان و بروز رسانی اطلاعات آنها گامی دیگر در جهت ارائه بالاترین کیفیت خدمات می باشد.

 سیستم های نرم افزاری برای کلیه امور شرکت اعم از ثبت قرارداد، صدور بلیط، حسابداری و دیگر قسمت ها با هدف بالابردن راندمان و دقت عمل و سرعت بیشتر بکار گرفته شده است.
 
این همه تلاش در جهت جلب رضایت شماست.
 این شرکت جهت ارتقاء سطح کیفی و خدمات رسانی خود موفق به اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت و مدیریت خدمات رضایتمندی مشتری  ISO10002 ، ISO9001   در سال 1390  شده است.

پروانه و گواهینامه های شرکت آدم و حوا
انتخاب این شرکت به عنوان برند برتر در جشنواره برند محبوب در سال 1392 از جمله افتخارات کسب شده می باشد.

افتخارات کسب شده توسط شرکت آدم و حوا

تهران ، خیابان خرمشهر، بین خیابان صابونچی و قنبرزاده، پلاک 210

logo

:با ما در تماس باشید
+تلفن: 10 40 52 88 21 98
+فکس: 30 61 50 88 21 98
info@aoh.ir
شنبه تا چهارشنبه: 09:00الی 17:00
پنجشنبه : 09:00 الی 14:00

ad